Instruktorzy

Poznaj osoby, które prowadzą u nas zajęcia. Każda z nich posiada bogate doświadczenie w pracy z ciałem.

 

Anna Ładziak
Dharma Yoga prowadzę od 2021 roku we Wrocławiu. Wcześniej uczyłam w szkołach jogi w Chinach (Zhenjiang). Więcej znajdziecie w zakładce o mnie tymczasem zostawiam przestrzeń dla kolejnych nauczycieli, których spotkacie na praktykach 🙂

Anna, Hubei-China 2019

Hanna Zielińska 
Nazywam się Hania Zielińska, jestem fizjoterapeutką oraz nauczycielką jogi. Swoją przygodę z szeroko pojętym nauczaniem ruchu rozpoczęłam 7 lat temu i trwa ona do dziś. Joga i ruch to moja ogromna pasja, którą mam przyjemność dzielić się z ludźmi w codziennej pracy.

Podstawowym kursem nauczycielskim jaki ukończyłam był kurs RYT 200 Ashtanga Vinyasa Joga pod okiem Basi Lipskiej i Ewy Wudzińskiej. Swoją wiedzę i praktykę własną w dalszym ciągu rozszerzam o kursy i warsztaty z zakresu jogi oraz fizjoterapii.
W praktyce własnej oraz nauczaniu jogi duży nacisk kładę na tworzenie solidnych fundamentów dla budowania siły, elastyczności i świadomości ciała z uwzględnieniem wiedzy anatomicznej. Bardzo lubię płynność i przepływ w jodze. Sekwencje praktyki tworzę w przemyślany sposób, do tradycyjnych asan w dodaje ćwiczenia funkcjonalne, mobility oraz ćwiczenia wzmacniające. Poza jogą uwielbiam Tatry o każdej porze roku, kręcę kilometry na rowerku i uwielbiam przyrodę i zwierzaki. Do zobaczenia na macie!

 

Emilia Cendrowska
Certyfikowana nauczycielka Jogi, trenerka fitness, tancerka, artystyczna dusza. Od dziecka związana z tańcem i ruchem w różnej formie. Przez ostatnie 19 lat brała udział w międzynarodowych zawodach tańca breakdance, reprezentując Polskę w wielu krajach Europy, Stanach Zjednoczonych i Azji. Po groźnym wypadku pod koniec 2021 roku na stoku narciarskim, który uniemożliwił jej dalszą karierę taneczną, odnalazła nową drogę – jogę. To właśnie tam mogła uspokoić swoje myśli, zwolnić i powoli wrócić do sprawności fizycznej. Na macie odnajduje się teraz najlepiej. Joga i pilates to niej nowa forma tańca, w którym oddech i ciało płyną ze sobą we wspólnym flow.

Emilia Cendrowska

Joanna Wawrzynów
Jestem pasjonatką sprawności i wszechstronności, instruktorką Animal Flow lvl 1, trenerką przygotowania motorycznego, biegania, instruktorką Kettebell, przez lata trenerką i zawodniczką wrocławskiej drużyny lacrosse.Sport to moja praca i pasja.
Lubię pracować z podopiecznymi na każdym poziomie, zarówno z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ruchem, jak i tymi bardziej zaawansowanymi. Moi podopieczni wychodzą z treningu zadowoleni i głodni kolejnych spotkań.
Zajęcia z Animal Flow mają na celu wszechstronny rozwój całego ciała.Dużym atutem tego treningu jest to, że można wykonywać go wszędzie. Wystarczy kawałek wolnej przestrzeni. Sprawdza się zarówno jako aktywność grupowa, jak i indywidualna.
Zapraszam Cię na wspólne flow 😉

Joanna Wawrzynów

Maria Kivachuk
Instruktorka aerial jogi. Pasjonatka sportu w każdym jego kształcie, która czerpie swoją energię z ruchu ciała.
Praktykuje różne style jogi. 3 lata temu odkryła dla siebie magię jogi i tańca w powietrzu, a we wrześniu 2023 ukończyła kurs instruktorski u Krzysztofa Sylwestrzaka w Łodzi. Dla niej joga to nie tylko ćwiczenia, to prawdziwa pasja i źródło wolności. Praktyka pozwala jej poznać swoje ciało i umysł na nowo oraz otworzyć się dla innych.
Maria zaprasza każdego do wspólnej praktyki w hamaku.

Katya Shkurpelo
Cześć, nazywam się Katya i jestem pasjonatką aktywności fizycznej od wielu lat. Grałam w squasha, biegałam i tańczyłam balet przez ponad 10 lat. Moja droga związana z jogą zaczęła się w 2020 roku, który zmienił życie wielu z nas i moje również. Potrzebowałam odnaleźć sposób jak radzić sobie z emocjami i nową rzeczywistością, którą zaproponował nam świat. Joga okazała się idealnym instrumentem dla moich potrzeb. Uwielbiam pracę z ciałem i jestem przekonana, że właśnie ruch jest świetnym lekarstwem na wiele dolegliwości w naszym ciele. Chcąc pogłębić swoją wiedzę ukończyłam kurs RYT200 z Ashtanga, Vinyasa oraz Yin jogi. Bardzo ważnym aspektem podczas prowadzenia zajęć jest mobilizacja całego ciała i praca z taśmami powięziowymi. Jestem pełna pasji, nadal się rozwijam i jednocześnie chcę dzielić się swoją wiedzą z innymi, prowadząc zajęcia z jogi, żeby każdy mógł poczuć “swoją jogę” i znaleźć odpowiednią ścieżkę.

Katya

Natalia Hajdrych
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Sport oraz Akademii Medycznej na kierunku Dietetyka. Pasja do ruchu towarzyszy mi całe życie a od 6 lat aktywnie dzielę się swoją praktyką i wiedzą z innymi. Fascynuje mnie ciało i nieskończone możliwości jakie nam oferuje. Największą miłością darzę stanie na rękach w którym nie przestaje się rozwijać i dzielę się najlepszymi metodami do nauki tego elementu.
                                                                                    Natalia Hajdrych