Instruktorzy

Poznaj osoby, które prowadzą u nas zajęcia. Każda z nich posiada bogate doświadczenie w pracy z ciałem.

 

Anna Ładziak
Dharma Yoga prowadzę od 2021 roku we Wrocławiu. Wcześniej uczyłam w szkołach jogi w Chinach (Zhenjiang). Więcej znajdziecie w zakładce o mnie tymczasem zostawiam przestrzeń dla kolejnych nauczycieli, których spotkacie na praktykach 🙂

Anna, Hubei-China 2019

Emilia Cendrowska
Certyfikowana nauczycielka Jogi, trenerka fitness, tancerka, artystyczna dusza. Od dziecka związana z tańcem i ruchem w różnej formie. Przez ostatnie 19 lat brała udział w międzynarodowych zawodach tańca breakdance, reprezentując Polskę w wielu krajach Europy, Stanach Zjednoczonych i Azji. Po groźnym wypadku pod koniec 2021 roku na stoku narciarskim, który uniemożliwił jej dalszą karierę taneczną, odnalazła nową drogę – jogę. To właśnie tam mogła uspokoić swoje myśli, zwolnić i powoli wrócić do sprawności fizycznej. Na macie odnajduje się teraz najlepiej. Joga i pilates to niej nowa forma tańca, w którym oddech i ciało płyną ze sobą we wspólnym flow.

Emilia Cendrowska

Joanna Wawrzynów
Jestem pasjonatką sprawności i wszechstronności, instruktorką Animal Flow lvl 1, trenerką przygotowania motorycznego, biegania, instruktorką Kettebell, przez lata trenerką i zawodniczką wrocławskiej drużyny lacrosse.Sport to moja praca i pasja.
Lubię pracować z podopiecznymi na każdym poziomie, zarówno z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ruchem, jak i tymi bardziej zaawansowanymi. Moi podopieczni wychodzą z treningu zadowoleni i głodni kolejnych spotkań.
Zajęcia z Animal Flow mają na celu wszechstronny rozwój całego ciała.Dużym atutem tego treningu jest to, że można wykonywać go wszędzie. Wystarczy kawałek wolnej przestrzeni. Sprawdza się zarówno jako aktywność grupowa, jak i indywidualna.
Zapraszam Cię na wspólne flow 😉

Joanna Wawrzynów

Maria Kivachuk
Instruktorka aerial jogi. Pasjonatka sportu w każdym jego kształcie, która czerpie swoją energię z ruchu ciała.
Praktykuje różne style jogi. 3 lata temu odkryła dla siebie magię jogi i tańca w powietrzu, a we wrześniu 2023 ukończyła kurs instruktorski u Krzysztofa Sylwestrzaka w Łodzi. Dla niej joga to nie tylko ćwiczenia, to prawdziwa pasja i źródło wolności. Praktyka pozwala jej poznać swoje ciało i umysł na nowo oraz otworzyć się dla innych.
Maria zaprasza każdego do wspólnej praktyki w hamaku.

Katya Shkurpelo
Cześć, nazywam się Katya i jestem pasjonatką aktywności fizycznej od wielu lat. Grałam w squasha, biegałam i tańczyłam balet przez ponad 10 lat. Moja droga związana z jogą zaczęła się w 2020 roku, który zmienił życie wielu z nas i moje również. Potrzebowałam odnaleźć sposób jak radzić sobie z emocjami i nową rzeczywistością, którą zaproponował nam świat. Joga okazała się idealnym instrumentem dla moich potrzeb. Uwielbiam pracę z ciałem i jestem przekonana, że właśnie ruch jest świetnym lekarstwem na wiele dolegliwości w naszym ciele. Chcąc pogłębić swoją wiedzę ukończyłam kurs RYT200 z Ashtanga, Vinyasa oraz Yin jogi. Bardzo ważnym aspektem podczas prowadzenia zajęć jest mobilizacja całego ciała i praca z taśmami powięziowymi. Jestem pełna pasji, nadal się rozwijam i jednocześnie chcę dzielić się swoją wiedzą z innymi, prowadząc zajęcia z jogi, żeby każdy mógł poczuć “swoją jogę” i znaleźć odpowiednią ścieżkę.

Katya

Na sesje z Katyą zapraszamy od stycznia 2024 roku. Katya niedawno została mamą 🙂 W soboty o 13:00 Katya prowadzi sesje jogi dla kobiet po porodzie!

Natalia Marciniszyn
Nauczycielka pilates, trenerka personalna oraz instruktorka zajęć grupowych. Natalia zaczęła swoją drogę 8 lat temu od prowadzenia zajęć fitness z dużymi grupami, w dźwiękach muzyki i z choreografią. Ukończyła szkolenia z zakresu stretchingu, mobility, treningu siłowego oraz form wzmacniających. Dwa lata temu po kursie na trenera personalnego zaczęła także prowadzić treningi personalne, bądź duety. Miłością jednak okazał się pilates. Natalia ukończyła szkolenia z pilatesu na macie oraz na wszystkich sprzętach, uczestniczyła w konferencjach i obecnie szkoli się pod okiem Marii Earle, certyfikowanej nauczycielki pilates z Barcelony, biorąc udział w kilkumiesięcznym programie dla nauczycieli pilatesu.
„Zdobywam doświadczenie w szkoleniach, ale najważniejsza jest dla mnie moja współpraca z podopiecznymi, czy też innymi nauczycielami – na treningach grupowych czy na personalnych. To oni są moją najważniejszą lekcją”.
                                                                                 Natalia Marciniszyn

Natalia Hajdrych
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Sport oraz Akademii Medycznej na kierunku Dietetyka. Pasja do ruchu towarzyszy mi całe życie a od 6 lat aktywnie dzielę się swoją praktyką i wiedzą z innymi. Fascynuje mnie ciało i nieskończone możliwości jakie nam oferuje. Największą miłością darzę stanie na rękach w którym nie przestaje się rozwijać i dzielę się najlepszymi metodami do nauki tego elementu.
                                                                                    Natalia Hajdrych